شماره تماس : 88734697_88735200(021)

مهندسی پزشکی توسن تجهیز

همچون توسنی سریع و پر توان فعالیت خود را در سال 1377 آغاز نموده و با تکیه بر تحقیقات به عمل آمده در زمینه رعایت بهداشت و کنترل عفونت در مراکز درمانی توانست چندین دستگاه شوینده و ضدعفونی کننده را برای اولین بار در ایران متناسب با شرایط کشور در خدمت مشتریان قرار دهد.
این شرکت پس از ساخت دستگاه لگن شوی ، آندوسکوپ شوی اتوماتیک و ست شوی ابزار جراحی موفق به تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف ضدآب جهت دفع مایعات انسانی گردید که نیاز مراکز درمانی به لوازم یکبار مصرف را تامین نماید. این ظروف ( لگن، لوله ادرار و ظروف رسیور) پس از مصرف می بایست توسط دستگاه امحاگر مخصوص آن شرکت طراحی و ساخته شده است دفع اصولی گردد.شرکت توسن تجهیز در رایزنی با شرکت هایی که زمینه کاری مشترک با فعالیت این شرکت دارند موفق به به یافتن روش جدید بی خطرسازی زباله عفونی بیمارستان گردید و پس از مذاکرات فراوان با یکی از این کمپانی ها که در کشور آلمان مشغول فعالیت می باشد همکاری مشترک را آغاز، و پس از ارائه مدارک لازم به مراجع ذیصلاح، مجوز ساخت این دستگاه را نیز اخذ نمود.

این شرکت با سابقه فعالیت بیش از یک دهه موفق به تولید 10 نوع محصول با مدلهای مختلف در زمینه کنترل عفونت شده است و امروزه بیش از 1000 بخش درمانی در سراسر ایران از دستگاه های این شرکت استفاده می نمایند.

شرکت توسن تجهیز در سال 1386 موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2000 گردید و در سال 1387 گواهینامه ISO13485 را از کمپانی کوالیتی آستریا اتریش کسب نمود و انجام ممیزی این شرکت توسط کمپانی مادر با سرممیز اتریشی انجام پذیرفت. همچنین این شرکت جهت تمدید گواهینامه های ISO9001 ، ISO13485 در سال 1390 با کمپانی امریکن گلوبال استاندارد عقد قرارداد و گواهینامه های مذکور را مجدداً از این شرکت اخذ نمود.

در سال 1390 از شرکت توف آلمان آرم CE را نیز جهت عرضه محصولات خود به بازارهای جهانی دریافت کرد.

 

ما معتقدیم بقای شرکت در رضایت مندی مشتری و رضایت مندی مشتری در گرو کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش آن می باشد.

شرکت ها در نهایت متعلق به مشتریان می باشند و افتخارهر تولید کننده به اعتماد و اطمینان مشتریان خود.

ادامه مطلب ˅
محصولات توسن تجهیز
مجوزها و گواهینامه ها